Kādus padomus es dotu 20 gadīgajam Nikam?

Niks Jansons oktobris 30, 2020 0 Comments

Ko es sev ieteiktu, ja man būtu iespēja aprunāties ar sevi pirms dažiem gadiem, kad man bija 20? Personīgā pieredze ir daudz ko iemācījusi pa šiem gadiem, tāpēc lasi tālāk un uzzini kas būtu tas, ko es būtu gribējis zināt savos 20!

Standarti nevis vēlmes

Darbības, kas vērstas uz personīgo izaugsmi un attīstību jāpataisa par savu ikdienas standartu.

Ja katru dienu aiziet uz sporta zāli Tev kļūtu par tādu vajadzību kā no rīta iztīrīt zobus, tevi pat nemāktu šaubas par to, vai Tu to darīsi vai nē. Tas būtu Tavas dienas plānā jau defaultā.

Ja man tagad būtu 20 gadi, es sev ieteiktu optimālās un vērtīgās darbības, kas mani pietuvina tuvāk maniem mērķiem, padarīt par ieradumiem un vajadzībām.

Koncentrējot savu fokusu uz saviem neatliekamajiem standartiem, kurus Tu ik dienu ievērosi, izdosies paveikt vairāk un kvalitatīvāk.

Ir jāceļ savi standarti nevis vēlmes, lai izkāptu no sava ierastā un turpinātu attīstīties.

Dzīvē gadās dažādas aizķeršanās, bet vienmēr pieturoties pie saviem augstajiem standartiem arī šādos brīžos būs iespējams fokusēties uz darbībām, kam piemīt patiesa vērtība.

Komforts ir nāve

Pieredze un nekādas pārmaiņas neveidojas atrodoties savā komforta zonā.

Pašlaik lielākā daļa inovāciju tiek vērstas uz komforta vairošanu, tāpēc mēs nemākam pielāgoties stresa situācijām. Tikai izkāpjot no komforta zonas iespējams attīstīties un izaicināt sevi.

Dzīvojot savu ierasto un ikdienišķo rutīnu iestājas garlaicība un ilgāk sēžot šādā pozīcijā kļūs vēl grūtāk no tās tikt ārā.

Šāda iekrišana rutīnā rada vienaldzību, kad Tu vairs nevēlēsies neko sasniegt, nemēģināt neko jaunu un neinteresēsies par neko.

Iemīli bailes

Otrā pusē aiz Tavām bailēm atrodas viss, ko vēlies.

Līdz ko Tu iemīlēsi bailes un atrašanos ārpus sava komforta, Tev radīsies azarts un vēlme sevi arvien vairāk izaicināt ik dienu.

Ir jābūt spējīgam pielāgoties situācijai un nenobīties no pārmaiņām.

Vajag tiekties pēc bailēm. Katru reizi izdarot kaut ko, no kā Tu visvairāk baidies, tu cīnies pats ar sevi un attīsti savu gribasspēku.

Labāk ir baidīties un izdarīt, nekā vēlāk nožēlot to, ka neesi rīkojies šajā brīdī.

Sāncensīgi draugi

Cilvēki, kas tev ikdienā ir apkārt, tevi iespaido vistiešākajā veidā.

Ja Tev apkārt esošie draugi būs neveiksmīgi, nevēlēsies attīstīties, pelnīt vairāk, apgūt, ko jaunu, Tu pats kļūsi demotivēts.

Tas ir tikai cilvēcīgi, ja redzot sev tuvo cilvēku panākumus, arī Tev radīsies vēlme darboties un turpināt attīstīties.

Savā starpā sacenšoties ar saviem draugiem izdosies arvien vairāk sasniegt un izaicināt sevi.

Fokusējies uz progresu

Katram ir savi mērķi uz kuriem ir jātiecas, bet sasniedzot konkrēto mērķi nedrīkst apstāties.

Liec soli pie soļa, lai kļūtu arvien labāks ar katru nodzīvoto dienu. Pieredze liks arvien vairāk motivēt sevi turpmāk. Un pats svarīgākais: koncentrējies uz savu personīgo izaugsmi un progresu.

THE HUSTLE NEVER STOPS.

Darba procesā ir visa burvība. Pat tad, kad tu izpildi iecerēto, jādodas arvien tālāk un jādarbojas, tiecoties uz nebeidzamu progresu.

Kā man izdevies sasniegt savus izvirzītos mērķus? Uzzini vairāk šeit!

AboutNiks Jansons
Uzņēmējs │ Traks Zinātnieks │ Motivators | Es palīdzu uzņēmējiem ieviest sistemātisku procesu, kā piesaistīt klientus un palielināt peļņu!
In Socials: