Mārketinga sistēma: investē 1€ – nopelni 2€

Agnese Lapiņa septembris 25, 2020 0 Comments

Katram uzņēmumam svarīgi izveidot pēc iespējas labāk strādājošu mārketinga sistēmu jeb plānu. Sabiedrībā dzirdami vairāki ieteikumi. Lielākoties teorētiski principi nedarbojas dzīvē. Šajā rakstā lasi pēc mūsu pieredzes efektīvākās darbības labākas mārketinga sistēmas izveidei Tavam biznesam.

Tam jāstrādā kā sistēmai, kurā ieguldot X, saņem atpakaļ 2X. Brīdī, kad šāda sistēma sāk darbību, runa vairs nav par budžetu. Katru reizi arvien vairāk gribas investēt, lai saņemtu atpakaļ divtik daudz.

Mūsu mārketinga sistēma darbojas pēc 4 principiem.

 

1. Mūsdienu problēmas

Pirmkārt, daudzi neizprot mārketinga nozīmi un darbības veidu. Visi zina, ka tas nes peļņu un palīdz uzņēmumam. Neviens nesaprot kādas darbības ir jāveic un kā tās veicina izaugsmi. Ievietot maksas reklāmas dažādās vietās un nesekot līdzi, kuras reāli strādā ir pati lielākā kļūda.

Otrkārt, uzņēmums nav izveidojis savu sistemātiskās klientu piesaistes bāzi.  Līdz ar to nav iespējams paļauties uz pieņēmumu, ka katru dienu būs jauni klienti.

Treškārt, novērots, ka uzņēmējs dara visu pēc kārtas, bet nefokusējas uz ko konkrētu. Daudzi vadītāji nesaprot, ka viņiem ir jāstrādā pie lietām, kas nes lielāko atdevi un paaugstina uzņēmuma rezultātus kopumā.

Lai izveidotu efektīvi strādājošu mārketinga sistēmu, nepieciešams ņemt vērā visas šīs problēmas un rast tām risinājumu.

2. Avīzes vēsture

Kad pirmo reizi parādījās reklāmas avīzēs, tās bija iespējams novērtēt un izmērīt. Ar šādu pieeju jau mārketinga pirmsākumos bija iespēja saprast, kura avīze strādā vislabāk.

Izvietojot reklāmu dažādās avīzēs tika veikta uzskaite, cik klientu ienāk no katras reklāmas un kura strādā visefektīvāk.

Tā arī mūsdienas, daži nepārtraukti iegulda reklāmā vairākās vietnēs. Piemēram, Delfi.lv, Facebook, TVNET u.c. un galu galā nezina kāds bijis rezultāts.

Iespējams kāda no šīm vietnēm nav piegādājusi nekādus klientus, bet nauda tiek turpināta ieguldīt.

3. Interneta spēks kā mārketinga sistēmas pamats

Gandrīz visi cilvēki ikdienā lieto internetu vai ir netiešā saskarsmē ar to. Jāizprot ir tas, ka caur šo kanālu satikt un atrast savus klientus ir vairākkārt vienkāršāk nekā to izdarīt reālajā dzīvē.

Tā kā šis ir salīdzinoši jauns kanāls, tajā joprojām ir ļoti daudz neizmantotas iespējas. Tās ir spējīgas darboties uzņēmuma labā. Ja Tu vēlies attīstīt savu biznesu līdz nākamajam solim, ar interneta palīdzību to iespējams izdarīt daudz ātrāk.

Arī šajā gadījumā var pārbaudīt reklāmas efektivitāti, sekojot līdzi no kura avota nāk vairāk klienti: reklāmām avīzēs un izkārtnēs, vai reklāmas internetā.

4. Pārdošanas tuneļi

Ar tuneļa palīdzību mēs no nepazīstama cilvēka iegūstam maksājošu klientu. Tas notiek caur sarunu organizēšanu un klienta vēlmju izprašanu. Šie pārdošanas tuneļi ir efektīvākais veids, kā mūsdienās iegūt jaunus klientus internetā.

Ja Tev klientu piesaiste un biznesa attīstīšana ir tuva tēma, mēs labprāt ar Tevi aprunātos. Kopā mēs palīdzēsim nonākt pie labākā risinājuma Tava uzņēmuma mārketinga sistēmai!

Ieplāno laiku bezmaksas sarunai

Šajā iepazīšanās sarunā:
1. Iziesim cauri Tavai esošajai klientu piesaistei;
2. Atradīsim iespējas, kur Tavam biznesam palielināt klientu plūsmu;
3. Sniegsim pielāgotu plānu, kā piesaistīt klientus Tavam biznesam;

Atzīmējiet kalendārā jums piemērotāko dienu un laiku, lai ieplānotu bezmaksas sarunu ar mums!

Divi soļi:
1. Izvēlies sarunas datumu un laiku,
2. Aizpildi pieteikumu.

AboutAgnese Lapiņa
Universālais kareivis | Kompakta izmērā | Brutāli atsaucīga | Novēršu haosu un asistēju visos uzņēmuma procesos
In Socials: