Ieguldītais laiks un līdzekļi digitālajā mārketingā = klientu skaits

Agnese Lapiņa septembris 21, 2020 0 Comments

Pašlaik, kad arvien lielāks cilvēku skaits ir sasniedzams tieši online, ārkārtīgi svarīgi ir izmantot konkrēto situāciju un likt tai strādāt savam uzņēmumam par labu un piesaistīt pēc iespējas vairāk potenciālos klientus.

Kāds ir katra uzņēmuma mērķis? Peļņa. Veltot laiku un līdzekļus reklāmai, iespējams piesaistīt klientus ar digitālā mārketinga palīdzību. Sākot ar minimumu un pamazām attīstoties rezultāti runās paši par sevi.

Ieskaties kā mūsu uzņēmumam veicas šeit!

Salīdzinot ar tradicionālo mārketingu, ar klātbūtni interneta vidē pilnīgi viss ieguldītais laiks tiks pārvērsts reālos klientos, nevis tikai skatītājos.

Tikai veidojot pārredzamu darbību, apkopojot sev noderīgu statistiku un piemērojot pareizus principus iespējams sasniegt vairāk.

Tagad vēlamajai auditorijai pielāgotas reklāmas veidošanai Likes un Views skaits vairs nebūs noteicošais, jo tas nenes peļņu.

Ar digitālā mārketinga attīstību mazinājušās izmaksas par klientu piesaisti. Tā iespējams precīzi izsekot līdzi auditorijas reakcijai uz kādu konkrētu reklāmu vai darbību.

Bieži dzirdam frāzi: “Man pašlaik nav līdzekļu, ko ieguldīt digitālā mārketinga stratēģijas izveidošanai kādā aģentūrā.”

Bet tas, ko šie cilvēki nesaprot, ir ka tikai rūpējoties par šo jomu izdosies piesaistīt klientus, kas arī nesīs šos līdzekļus nākotnei.

Kas notiek, ja uzņēmējs joprojām nogaida un neuzsāk attīstīt savu uzņēmumu arī internetā?

Tavi iespējamie potenciālie klienti jau ir tiešsaistē.  Iespējams tieši pašlaik meklē pakalpojumu vai preci, ko piedāvā tieši tavs uzņēmums. Bet, tā kā tu nebūsi atrodams, kad klients “iegooglēs” sev vēlamo, šo varēs uzskatīt jau par zaudējumu.

Līdz ko klients ir ieguvis meklēto, visticamāk, ka viņš vai nemeklēs to pašu vēlreiz. Tomēr svarīgākais faktors: padomā par to, ka tavi konkurenti jau izmanto digitālā mārketinga piedāvātās iespējas, viņiem izdodas piesaistīt jaunus klientus un tādējādi Tu tos zaudē.

Dotais brīdis ir jāizmanto savā labā, lai pievērstu uzmanību saviem potenciālajiem klientiem.

Joprojām nezini, ar ko lai sāk? Mūsu rīcībā ir efektīvākie darbības principi un praksē pārbaudītas stratēģijas. Sazinies ar mums un mēs tev palīdzēsim sasniegt vairāk!

Spied šeit un uzzini kā dubultot savu klientu skaitu ar mūsu palīdzību!

Ieplāno laiku bezmaksas sarunai

Šajā iepazīšanās sarunā:
1. Iziesim cauri Tavai esošajai klientu piesaistei;
2. Atradīsim iespējas, kur Tavam biznesam palielināt klientu plūsmu;
3. Sniegsim pielāgotu plānu, kā piesaistīt klientus Tavam biznesam;

Atzīmējiet kalendārā jums piemērotāko dienu un laiku, lai ieplānotu bezmaksas sarunu ar mums!

Divi soļi:
1. Izvēlies sarunas datumu un laiku,
2. Aizpildi pieteikumu.

AboutAgnese Lapiņa
Universālais kareivis | Kompakta izmērā | Brutāli atsaucīga | Novēršu haosu un asistēju visos uzņēmuma procesos
In Socials: